ÇEVİRİ YÖNETİMİMİZ

Profesyonelliğimizin omurgasını oluşturan çeviri yönetimi hizmetimizin açılımı aşağıdaki safhaları kapsar;

Müşteri İlişkileri: Sizler ile ilk irtibata geçecek ve ihtiyaçlarınızı profesyonelce belirleyecek olan ekibimizdir. Şirketimiz ile her türlü iletişiminizi sağlamak ve teklif sürecinden başlayarak teslimata kadar sizler ile istediğiniz an irtibatta olacaklardır.

Proje Koordinasyon: Dokümanlarınızı inceleyerek; proje tipini,kelime analizini ve teslim süresini belirleyerek fiyatlandırmayı gerçekleştirirler.Teklif sürecimizin ardından onayınıza istinaden projeye start verirler.Proje Operasyonu koordine ederler ve yönetirler.

Proje Operasyon

Dokümanı Çeviriye Hazırlama Birimi: Pdf veya farklı formatlardaki dokümanlarınızın real kelime analizinin yapılabilmesi ve çeviriye hazırlanması için dokümanlarınızı word formatına satır satır aktaran ekip.

Çevirmenler Grubu: Teknik, otomotiv, elektronik,iş makineleri,inşaat, hukuk, finansal,tıp, ilaç,pazarlama, vs. Her biri kendi alanında profesyonel sektörel bazda hizmet veren çeviri kadromuzun %80’ni mühendislerden %20’si mütercim tercümanlardan oluşmaktadır.

Editörler: Çeviri aşaması bittikten sonra her doküman eş zamanlı redaksiyon aşamasına girmektedir. Editörlerimiz sektör tecrübeleri en az 10 yılı aşmış mühendislerden oluşmaktadır.

Tasarım / Sayfa Düzeni: Çeviri ve edit aşamaları tamamlandıktan sonra dokümanın orijinal görsel haline getirilmesidir. Bu departmanımızda profesyonel tasarım programlarını kullanabilen ekibimiz mevcuttur.

Terminoloji Oluşturma: Sizler tarafından arzu edildiği takdirde mühendis ekibimiz tarafından teknik kelimeleri kapsayan sektörel terminolojinizin yapılandırılması.

Seslendirme ve Alt Yazı: Dvd, cd ve mail yolu ile gönderdiğiniz filmlerin deşifre edilmesini ve yahut istediğiniz dilde profesyonel seslendirmesini yapan birimimiz de en son gelişmiş kayıt cihazları kullanılmaktadır.

Sistem Yerelleştirmesi: Bilgisayar programlarınızın, sistem yazılımlarınızın ve internet sitelerinizin istediğiniz dile entegrasyonunun yapılması.

Simultane ve Ardıl: Konferans,seminer ve toplantılarınızda, eş zamanlı çevirilerinizde profesyonel ekibimiz ile her an istediğiniz yerdeyiz.

Baskı: Dokümanlarınızın istediğiniz formatta basılı yayın haline getirilmesi.

ÜYE GİRİŞİ

e-Posta
Şifre
Şifremi Unuttum
 

NEDEN BİZ?

HİZMETLERİMİZ

BİZE ULAŞIN!

Acıbadem Mah. Çeçen Sokak Akasya Residence A Kule Blok No: 25 Kat:26 D:150 ÜSKÜDAR-İSTANBUL - TURKEY
: +90 216 290 53 04
: +90 216 290 53 07
: info@tkmuhendislik.com